maandag 8 februari 2016
RTV-Arnhem Twitter RTV-Arnhem YouTube RTV-Arnhem Facebook

Contact & Informatie

|

RTV-Arnhem Bergstraat 35
6811 LC Arnhem
Tel 026 4422282
info@rtv-arnhem.nl
   
Persberichten                                   info@rtv-arnhem.nl
   
   
Hoofdredacteur Dick ter Hark d.terhark@rtv-arnhem.nl
   
Eindredactie Televisie Angelique van den Berg a.vandenberg@rtv-arnhem.nl
   
Eindredactie Radio Ed de Lang e.delang@rtv-arnhem.nl
   
   
Personeelszaken Marcel Hoebe m.hoebe@rtv-arnhem.nl
   
Financiën en Administratie Michel Brohet m.brohet@rtv-arnhem.nl
   
Hoofd Techniek Desi Abendanon d.abendanon@rtv-arnhem.nl
   
Hoofd ICT Jeltje Scholte j.scholte@rtv-arnhem.nl
   
Website Dennis Pauwels d.pauwels@rtv-arnhem.nl
   
M.B.O. Voorzitter, J. Kon (Raad van Kerken)
  S. Najand (Interart Lab)
  T. Bloemzaad
  J. Bliekendaal (Artez)
  H. Stolker
   
Bestuur  
Voorzitter Irene Korff i.korff@rtv-arnhem.nl
Secretaris Jan Willemsen j.willemsen@rtv-arnhem.nl
Bestuurslid commerciële zaken Edwin Sap e.sap@rtv-arnhem.nl
Bestuurslid TV Angelique van den Berg a.vandenberg@rtv-arnhem.nl
Bestuurslid radio Henk Looijen h.looijen@rtv-arnhem.nl


TV Gemist
TV Gids
Volgende dag
Vorige dag
Tijd
Programma
Radiogids
Volgende dag
Vorige dag
Tijd
Programma
Frequenties: Kabel 93.1, FM 105.9, TV kanaal 256 MHZ, Ziggo Digitale TV Kanaal 36
Design en ontwikkeling: HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)