zondag 11 december 2016
RTV-Arnhem Twitter RTV-Arnhem YouTube RTV-Arnhem Facebook

Contact & Informatie

|

RTV-Arnhem Bergstraat 35-1
6811 LC Arnhem
Tel 026 4422282
info@rtv-arnhem.nl
   
Persberichten                                   info@rtv-arnhem.nl
   
   
Hoofdredacteur Jan Willemsen j.willemsen@rtv-arnhem.nl
   
   
Hoofd Personeel en Organisatie Marcel Hoebe m.hoebe@rtv-arnhem.nl
   
Financiën, Personeel en Administratie Michel Brohet m.brohet@rtv-arnhem.nl
   
Hoofd Techniek Desi Abendanon d.abendanon@rtv-arnhem.nl
   
ICT Robert Joosten r.joosten@rtv-arnhem.nl
   
Website Dennis Pauwels d.pauwels@rtv-arnhem.nl
   
P.B.O. Voorzitter, J. Kon (Raad van Kerken)
  S. Najand (Interart Lab)
  T. Bloemzaad
  J. Bliekendaal (Artez)
  H. Stolker
   
Bestuur  
Voorzitter Irene Korff i.korff@rtv-arnhem.nl
Secretaris Jan Willemsen j.willemsen@rtv-arnhem.nl
Bestuurslid organisatie Marcel Hoebe m.hoebe@rtv-arnhem.nl
Bestuurslid media Henk Looijen h.looijen@rtv-arnhem.nl
Penningmeester Wouter Emmerink w.emmerink@rtv-arnhem.nl


TV Gemist
TV Gids
Volgende dag
Vorige dag
Tijd
Programma
Radiogids
Volgende dag
Vorige dag
Tijd
Programma
Frequenties: Kabel 93.1, FM 105.9, TV kanaal 256 MHZ, Ziggo Digitale TV Kanaal 36
Design en ontwikkeling: HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)