zaterdag 22 november 2014
RTV-Arnhem Twitter RTV-Arnhem YouTube RTV-Arnhem Facebook

Contact & Informatie

|

RTV-Arnhem Akkerwindestraat 1 (Bruishuis)
6832 CR Arnhem
Tel 026 4422282
info@rtv-arnhem.nl
   
Persberichten                                   info@rtv-arnhem.nl
   
Directeur ad interim Jan Willemsen j.willemsen@rtv-arnhem.nl
   
Eindredactie Televisie Angelique van den Berg, Jan Willemsen tv@rtv-arnhem.nl
   
Eindredactie Radio Vacant
   
Hoofd Multimedia Vacant multimedia@rtv-arnhem.nl
   
Hoofd ICT Kahing Tang k.tang@rtv-arnhem.nl
   
Personeelszaken André Broos (hoofd P&O en stagebegeleiding) a.broos@rtv-arnhem.nl, Michel Brohet m.brohet@rtv-arnhem.nl (administratie)
   
Marketing en Communicatie Jan Willemsen j.willemsen@rtv-arnhem.nl
   
Financieën en Administratie Jan Willemsen j.willemsen@rtv-arnhem.nl
   
Hoofd Techniek Desi Abendanon d.abendanon@rtv-arnhem.nl
   
P.B.O. Voorzitter, J. Kon (Raad van Kerken)
  S. Najand (Interart Lab)
  T. Bloemzaad
  J. Bliekendaal (Artez)
  H. Stolker
   
Dagelijks Bestuur Dave Aaldering (voorzitter ad interim) Remco Reebeen (secretaris), Maarten Meuleman, Henk Wonnink (penningmeester)

   

Grotere kaart weergeven

TV Gemist
TV Gids
Volgende dag
Vorige dag
Tijd
Programma
Radiogids
Volgende dag
Vorige dag
Tijd
Programma
Frequenties: Kabel 93.1, FM 105.9, TV kanaal 256 MHZ, UPC Digitaal kanaal 31
Design en ontwikkeling: HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)